Tulika 19c, 10613, Tallinn
+372 672 0097

Eestisse on jõudnud hambaravikindlustus

Eestisse on jõudnud hambaravikindlustus

Hambahambaravikindlustus aitabravikindlustus on uus kindlustuse liik Eestis, mis katab regulaarsed ravikulud ja kaitseb õnnetusjuhtumite ja suuvähi ravi korral. Kindlustust turustab Eestis Northern1 International Insurance Brokers OÜ.  (hambaravikindlustus.ee)

KliinikPluss on kindlustusvahendaja partnerkliinik, mis tähendab, et kui sõlmida hambaravikindlustus, siis  kindlustatule kompenseeritakse KliinikPlussi raviarved kindlustuspaketi tingimuste kohaselt.

 

Esimesed kindlustuse sõlminud patsiendid on juba KliinikPlussis kindlustuse kattega hambaravil käinud ja sellega rahule jäänud. Vaata ka Tallinnas 22. septembril Tervisemessil kindlustuse pakkuja poolt tehtud intervjuud:

Lisainfot:

  • Hambaravikindlustus hüvitab teatud hambaraviteenused teatud makismaalse hüvitismäära ulatuses. Kaetud on regulaarsed hambaravikulud Eestis, õnnetusjuhtumi ravikulud Eestis ja välismaal ning suuvähi ravikulud Eestis. Kindlustuspakettide sisu ja võrdlustega saab tutvuda hambaravikindlustuse veebilehel.
  • Kindlustatu regulaarsed hambaravikulud on kontrolli all, sest need hüvitatakse kindlustuslepingutingimuste reeglite kohaselt ka täielikult või osaliselt.
  • Hambarvikindlustusega saavad liituda kõik 21-70 aastased, sõltumata east on kõigil sarnased kindlustushüvitised ja kindlustusmaksed. Valida saab 3 erineva kindlustuspaketi vahel , mille eest saab maksta kas 1, 3, 6 või 12 osas.

 

  • Hambaravikindlustust saab ka tööandja oma töötajatele võimaldada.
  • Kindlustusega liitumiseks saab täita avalduse vormi ja aktiveerida kindlustusmaksed  otse kindlustuspakkuja veebilehel. Liitumise järgselt tuleb olla teadlik, et hambaraviteenustele kehtivad ootejad (kas 30 päeva tavaravi korral või 90 päeva suuvähi ravi korral), mille jooksul teostatud hambaravi ei kuulu hüvitamisele. Ooteaeg ei rakendu õnnetusjuhtumi vajadusel ja juhul kui soovitakse kindlustuslepingut järgnevaks kindlustusperioodiks pikendada.