Tulika 19c, 10613, Tallinn
+372 672 0097

Eestisse on jõudnud hambaravikindlustus

Eestisse on jõudnud hambaravikindlustus

Hambahambaravikindlustus aitabravikindlustus on uus kindlustuse liik Eestis, mis katab regulaarsed ravikulud ja kaitseb erakorraliste ja õnnetusjuhtumite korral. Kindlustust vahendab Eestis Northern1 International Insurance Brokers OÜ.  (hambaravikindlustus.ee)

KliinikPluss on kindlustusvahendaja partnerkliinik, mis tähendab, et kui sõlmida hambaravikindlustus, siis  kindlustatule kompenseeritakse KliinikPlussi raviarved kindlustuspaketi tingimuste kohaselt.

 

Esimesed kindlustuse sõlminud patsiendid on juba KliinikPlussis kindlustuse kattega hambaravil käinud ja sellega rahule jäänud. Vaata ka Tallinnas 22. septembril Tervisemessil kindlustuse pakkuja poolt tehtud intervjuud:

Lisainfot:

  • Hambaravikindlustus hüvitab teatud hambaraviteenused teatud makismaalse hüvitismäära ulatuses. Kaetud on regulaarsed hambaravikulud Eestis, õnnetusjuhtumi-ja erakorralise hambaravikulud Eestis ja välismaal ja suuvähi ravikulud Eestis. Kindlustuspakettide sisu ja võrdlustega saab tutvuda hambaravikindlustuse veebilehel.
  • Kindlustatu regulaarsed hambaravikulud on kontrolli all, sest need hüvitatakse maksimaalse hüvitismäära ulatuses kindlustuse poolt.
  • Õnnetusjuhtumi ja erakorralise hambaravi kulud nii kodu – kui välismaal on maksimaalse hüvitismäära ulatuses kindlustuse poolt kaetud.
  • Hambarvikindlustusega saavad liituda kõik 19-80 aastased, sõltumata east on kõigil sarnased kindlustushüvitised ja kindlustusmaksed. Valida saab 3 erineva kindlustuspaketi vahel , mille eest saab maksta kas kuiste osamaksetena 12 järjestikuse kuu jooksul või korraga terve kindlustusperioodi kohta. Hambaravikindlustust saab ka tööandja oma töötajatele võimaldada.
  • Kindlustusega liitumiseks saab täita avalduse vormi  otse kindlustuspakkuja veebilehel, mille järgselt saadetakse potentsiaalsele kindlustusvõtjale e-posti aadressile kindlustuspakkumine koos turvalise pangalingiga kindlustusmakse teostamiseks. Liitumise järgselt tuleb olla teadlik, et hambaraviteenustele kehtivad ootejad (kas 30, 90 või 150 päeva), mille jooksul teostatud hambaravi ei kuulu hüvitamisele. Ooteaeg ei rakendu õnnetusjuhtumi ja erakorralise hambaravi vajadusel ja juhul kui soovitakse kindlustuslepingut järgnevaks kindlustusperioodiks pikendada.