Tulika 19c, 10613, Tallinn
+372 672 0097

Personal

Tasemel hambaravi teenused, proteesimine ja kirurgia ühes kohas!

Broneeri aeg

Hambaarstid

Dr. Arina Palm-Lillepea

Alt Text

Dr. Arina Palm-Lillepea

on hinnatud hambaarst ning omab pikaaegset kogemut hambaravis alates 2000 aastast. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli stomatoloogia erialal ning on spetsialiseerunud hambaravile ja hammaste proteesimisele. Arina kuulub Eesti Hambaarstide Liitu ja on EHL Volikogu Liige. Suhtleb patsientidega eesti, vene ja inglise keeles.

Kontakt: arina@kliinikpluss.ee

Dr. Jelena Kokoreva

Alt Text

Dr. Jelena Kokoreva

Lõpetas Kohtla-Järve Järve Vene gümnaasiumi hõbemedaliga. 2007. aastal astus Tartu Ülikooli omandama stomatoloogia eriala ja lõpetas selle 2012 aastal. On töötanud nii Eestis kui ka Soomes. Erialaseks huviks on suukirurgia ja implantoloogia Jelena suhtleb patsientidega eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Kontakt: jelena@kliinikpluss.ee

Dr. Evelin Naurits

Alt Text

Dr. Evelin Naurits

Evelin on lõpetanud Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse eriala 2000 aastal. Tema peamised tegevusvaldkonnad on parodontoloogia, hammaste ravi ja proteetika.  Evelin suhtleb patsientidega eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Pädevussertifikaat nr 1949

Kontakt: evelin@kliinikpluss.ee

Dr. Elena Raihtsaum

Alt Text

Dr. Elena Raihtsaum

Elena on lõpetanud Peterburi Meditsiiniülikooli hambaarstiteaduse eriala 2016 aastal, lisaks on ta varasemalt õppinud suuhügienistiks. Talle meeldib juureravi, sest see on keeruline protsess ning nõuab suurt keskendumist, tähelepanu ja kannatlikkust. Kõik need omadused on Elenas olemas ning tema jaoks on juureravi nagu meditatsioon. Elena suhtleb patsientidega eesti ja vene keeles.

Kontakt: elena@kliinikpluss.ee

Dr. Anna Kolmakova

Alt Text

Dr. Anna Kolmakova

Anna on lõpetanud Ukrainas Krimmi Meditsiiniülikooli hambaarstiteaduse eriala. Annat iseloomustab positiivsus, abivalmidus ja korrektsus. Ta ravib kõik hambamured valutult, sest ta teeb oma tööd suure kire ja pühendumusega.

Anna suhtleb patsientidega eesti, inglise ja vene keeles.

Kontakt: anna@kliinikpluss.ee

Dr. Dmitri Somov

Alt Text

Dr. Dmitri Somov

Ortodontilist teenust osutab KliinikPlussis koostööpartner Dr Dmitri Somov SupOrtho Hambaravi OÜ-st.

Kontakt: info@kliinikpluss.ee

Profülaktika assistendid

Riina Kamsakann

Alt Text

Riina Kamsakann

Riina töötab KliinikPlussis profülaktika assistendina. Riinal on pikaajaline töökogemus, ta on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli.

 

Kontakt: riina@kliinikpluss.ee

Assistendid

Alt Text

Viktoria Panfilova on lõpetanud 2017 aastal Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli erakorralise meditsiini tehniku eriala. Viktoria suhtleb eesti, vene ja inglise keeles.

Alt Text

Kerli Kerner omab pikaaegset kogemust hambaravis; suhtleb eesti-, inglise- ja soome keeles. Ta on omandanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis hambaravi assistendi kutse (tase 5).

Alt Text

Kristiina Pruuns on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli (Tallinna Meditsiinikool) 2002 aastal.  Kristiina suhtleb eesti, vene ja inglise keeles.

Irina Bochkareva on lõpetanud 1988. aastal Tallinna Medistiinikooli, õe eriala, õe kood N02755; suhtleb eesti ja vene keeles. Omab pikaajalist töökogemust hambaarsti assistendina ja igapäevaselt töötab kliinikus ka sterilisatsioonitehnikuna.

 

Kairit Pints on pikaaegse kogemusega hambaravi assistent. Lõpetanud 1998a Dentese Tervishoiukooli. Kairitile väga meeldib hambaravi ja teeb kõik endast oleneva, et patsient end kabinetis mugavalt tunneb.

 

Pirje Pant on rõõmsameelne hambaravi assistent, kellel on sügavam huvi hammaste tervise vastu. Tema südameasjaks on abistada hambaarsti kuna teab, et sellest sõltub patsiendi heaolu. Pirje omab pikaajalist kogemust hambaravis. Pirje suhtleb eesti, vene ja inglise keeles.

Administraatorid

Alt Text

Arina Knjazeva  on see, kes Teid kliinikusse sisenemisel esimesena tervitab ja end koduselt tundma paneb. Ta on tõeline ekspert klienditeeninduse alal. Tema suurimaks tugevuseks on suurepärane suhtlemisoskus. Arina suhtleb eesti, vene ja inglise keeles.

Alt Text

Veronika Šabunja on pikaajalise kogemusega klienditeenindaja, kelle silmad säravad juba varahommikul. Teda iseloomustab erakordne positiivsus. Veronika suhtleb eesti, vene, inglise ja soome keeles.