Sõpruse pst 145, 13417, Tallinn
+372 672 0097

Personal

Tasemel hambaravi teenused, proteesimine ja kirurgia ühes kohas!

Broneeri aeg

Hambaarstid

Dr. Arina Palm-Lillepea

Dr. Arina Palm-Lillepea

on hinnatud hambaarst, töötanud alates 2000 aastast, mil lõpetas Tartu Ülikooli stomatoloogia erialal. Arina on spetsialiseerunud hambaravile ja hammaste proteesimisele. Arina suhtleb patsientidega eesti, vene ja inglise keeles.

Eesti Hambaarstide Liidu liige
Töötanud 2000 juuni- 2014 jaanuar OÜs Vagodent hambaarstina
Pädevussertifikaat nr 000241

Kontakt: arina@kliinikpluss.ee

Dr. Jelena Kokoreva

Dr. Jelena Kokoreva

Lõpetas Kohtla-Järve Järve Vene gümnaasiumi hõbemedaliga. 2007. aastal astus Tartu Ülikooli omandama stomatoloogia eriala ja lõpetas selle 2012 aastal.
Hetkel praktiseerib nii Eestis kui ka Soomes. 2012-2015 töötas Balneom AS Hambaravis.
Erialaseks huviks on suukirurgia.
Jelena suhtleb patsientidega eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Pädevussertifikaat nr 001030

Kontakt: jelena@kliinikpluss.ee

Dr. Anna Kotova

Dr. Anna Kotova

(lapsehoolduspuhkusel)

Anna on lõpetanud Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse eriala 2012 aastal. Tema peamised tegevusvaldkonnad on hammaste ravi, suukirurgia, proteetika ja igemeravi. Anna osaleb täiendkoolitustel nii Eestis kui ka Välismaal. Suhtleb patsientidega eesti, vene ja inglise keeles.

Pädevussertifikaat nr 001031

Kontakt: anna@kliinikpluss.ee

Dr. Evelin Naurits

Dr. Evelin Naurits

Evelin on lõpetanud Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse eriala 2000 aastal. Tema peamised tegevusvaldkonnad on parodontoloogia, hammaste ravi ja proteetika.  Evelin suhtleb patsientidega eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Kontakt: evelin@kliinikpluss.ee

Hügienist-assistent

Kerstin Vassus

Kerstin Vassus

Kerstin töötab KliinikPlussis assistendi ja hügienistina. Kerstin on lõpetanud 1998 aastal Tallinna Meditsiinikooli ja omab pikaajalist töökogemust hambaravis. Ta on alati rõõmsameelne, kohusetundlik ja naudib oma tööd, suhtleb eesti, vene, inglise ja soome keeles.

 

Kontakt: info@kliinikpluss.ee

Assistendid

Kati Joost on lõpetanud 2015. aastal Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli, õe eriala, õe kood N13150; suhtleb eesti-, vene- ja inglise keeles. On läbinud Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis hambaarsti abilise algkursuse.

Kerli Kerner omab pikaaegset kogemust hambaravis; suhtleb eesti-, inglise- ja soome keeles. On läbinud Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis hambaarsti abilise algkursuse.

Administraatorid

Viktoria Jallai on alati naeratav ning vastutulelik, annab asjalikku nõu ning leiab Teile sobiva lahenduse. Viktoria suhtleb eesti, vene ja inglise keeles.