Tulika 19c, 10613, Tallinn
+372 672 0097

Personal

Tasemel hambaravi teenused, proteesimine ja kirurgia ühes kohas!

Broneeri aeg

Hambaarstid

Dr. Arina Palm-Lillepea

Alt Text

Dr. Arina Palm-Lillepea

on hinnatud hambaarst, töötanud alates 2000 aastast, mil lõpetas Tartu Ülikooli stomatoloogia erialal. Arina on spetsialiseerunud hambaravile ja hammaste proteesimisele. Arina suhtleb patsientidega eesti, vene ja inglise keeles.

Eesti Hambaarstide Liidu liige
Pädevussertifikaat nr 000241

Kontakt: arina@kliinikpluss.ee

Dr. Jelena Kokoreva

Alt Text

Dr. Jelena Kokoreva

Lõpetas Kohtla-Järve Järve Vene gümnaasiumi hõbemedaliga. 2007. aastal astus Tartu Ülikooli omandama stomatoloogia eriala ja lõpetas selle 2012 aastal. On töötanud nii Eestis kui ka Soomes. Erialaseks huviks on suukirurgia ja implantoloogia Jelena suhtleb patsientidega eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Pädevussertifikaat nr 001030

Kontakt: jelena@kliinikpluss.ee

Dr. Evelin Naurits

Alt Text

Dr. Evelin Naurits

Evelin on lõpetanud Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse eriala 2000 aastal. Tema peamised tegevusvaldkonnad on parodontoloogia, hammaste ravi ja proteetika.  Evelin suhtleb patsientidega eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Pädevussertifikaat nr 1221

Kontakt: evelin@kliinikpluss.ee

Dr. Indrek Tootsi

Alt Text

Dr. Indrek Tootsi

Indrek on lõpetanud Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse eriala 2010 aastal ja läbinud aastatel 2011 kuni 2014 residentuuri restauratiivse hambaravi erialal. Tema peamine tegevusvaldkond on endodontia (juureravi).  Indrek suhtleb patsientidega eesti, inglise ja vene keeles.

Kontakt: indrek@kliinikpluss.ee

Profülaktika assistent

Kerstin Vassus

Alt Text

Kerstin Vassus

Kerstin töötab KliinikPlussis profülaktika assistendina. Kerstin omab pikaajalist töökogemust hambaravis, teostab hammaste iluprotseduure ja oskab nõu anda suuhügieeni valdkonnas. Ta on alati rõõmsameelne, kohusetundlik ja naudib oma tööd, suhtleb eesti, vene, inglise ja soome keeles.

 

Kontakt: kerstin@kliinikpluss.ee

Assistendid

Alt Text

Kerli Kerner omab pikaaegset kogemust hambaravis; suhtleb eesti-, inglise- ja soome keeles. On läbinud Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis hambaarsti abilise algkursuse.

Irina Bochkareva on lõpetanud 1988. aastal Tallinna Medistiinikooli, õe eriala, õe kood N02755; suhtleb eesti ja vene keeles. Omab pikaajalist töökogemust hambaarsti assistendina.

Alt Text

Viktoria Panfilova on lõpetanud 2017 aastal Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli erakorralise meditsiini tehniku eriala. Viktoria suhtleb eesti, vene ja inglise keeles.

Administraatorid

Alt Text

Aet Terasmaa on rõõmsameelne, täpne oma töös ja saab teid kindlasti aidata. Aet suhtleb eesti, vene ja inglise keeles.

Alt Text

Kadri Kraav leiab igale teie murele kiirelt lahenduse. Kadri suhtleb eesti, vene ja inglise keeles.